صاحب امتیاز سایت اثاث اداری حسین مجیدیان می باشد.

این فروشگاه اینترنتی که تحت تملک حسین مجیدیان می باشد، ارائه کننده مبلمان اداری و خانگی است.

در سال ۱۳۶۰ ما با نگاهی نو، پا به عرصه ی تولیدکنندگان مبلمان اداری گذاشتیم. از همان ابتدا دیدگاهی نو و مدرن به محصولات اداری داشته و تا به امروز با همان خط مشی ادامه داده ایم. این فروشگاه با الگو برداری از بازارهای اروپایی و رهبران بازار دنیا به ویژه شرکت های پیشرو و نوآور، همیشه سعی کرده خود را به استانداردهای جهانی نزدیک کند. 

ما از ابتدا سعی بر استفاده از تکنولوژی های تولید، جهت نوآوری، حفظ کیفیت و رضایت مشتری داشته ایم که آثار آن در گسترش بازار و اقبال مشتریان مشهود است. این فروشگاه در سال ۱۳۷۵ شرایط جدیدی را با ورود به بازارهای فروش مستقیم، شروع کرد. 

محصولات موجود در این فروشگاه علاوه بر داشتن استانداردهای ملی ایران، دارای استانداردهای ISO از کشور آلمان و انگلیس می باشد. پس از موفقیت در امر تولید و فروش مبلمان اداری، سازمان در سال ۱۳۸۵راه اندازی خط تولید صندلی های رستورانی و کافی شاپی را شروع کرد. 

با بروز شدن عصر حاضر این فروشگاه فروش خود را بصورت اینترنتی شروع کرد تا افرادی که فرصت کافی برای جستوی محصولات و کالاهای مورد نظر در فروشگاه های فیزیکی را ندارند با کوتاهترین و کم هزینه ترین و با همان میزان کیفیت را بتوانند درمورد محصولات کسب اطلاعات کنند و در نهایت درصورت انتخاب از سایت خریداری کنند. 

این فروشگاه برای اطمینان خاطر و سهولت در خرید شما مشتریان از نشان اطمینان و همچنین از درگاه اینترنتی با درجه اطمینان بالا استفاده کرده است.

چرا اثاث اداری؟

محصولات باکیفیت

بهترین متریال های موجود

مشتریان وفادار

سرمایه ما، اعتماد مشتریان عزیزمان می باشد.

ارسال کل ایران

هر جای ایران هستید می توانید سفارش دهید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

همواره پاسخگوی شما هستیم.